Конструктор Повітряна поліція - Авіабаза Lari 11210 559 деталей

В наявності
1
Модель: 11210
SKU: 11210
1 211 грн.
Знайшли дешевше?

Конструктор Повітряна поліція - Авіабаза Lari 11210 559 деталей

У нашому місті з'явилася нова служба захисту городян від лиходіїв. Таке стало можливим завдяки конструктору Bela Cities 11210 з якого вийде зібрати Повітряну поліцію: авіабазу. З такою організацією безпека підніметься на новий рівень, адже тепер злочинців можна переслідувати з повітря, а це, своєю чергою, забирає шанси на втечу. За мотивами цього набору один із спільників намагається допомогти тікати своєму напарнику з в'язниці, а наша доблесна поліція їх ловитиме. Ось власне таку невелику рольову гру ми пропонуємо зібрати з даного набору.

З конструктора Lari 11210 вийде зібрати базу та три транспорти. До командного пункту входитиме місце для ув'язнення та вежа з якою координується переміщення повітряних суден. На вежі встановлена ​​антена, а на останньому поверсі є комп'ютер з якого і відбувається координування польотів. У самому низу – пропускний пункт, де стоїть стіл. На в'язницю є парапет, яким можна ходити і відеокамера.

Найбільшим транспортним засобом Lari 11210 Повітряна поліція: авіабаза є літак. На крилах у нього встановлені потужні двигуни. Завдяки своїм технічним характеристикам має відмінну маневреність та можливість швидкого набору швидкості, що у свою чергу не дасть змоги втекти ув'язненому. Другий транспорт - спортивна машина, якраз на ній і намагаються втекти втікачі. Ну і на кінець мотоцикл, він надасть перевагу правоохоронцям на землі, тому що він дуже швидкий і з легкістю наздожене негідників.

Також у наборі Bela 11210 є реактивний ранець і парашут.

У нас Ви зможете знайти й інші конструктори як цієї серії, так і інших.

Характеристики: Мініфігурки: 6 шт

Вік: 6+

Деталі: 559 шт

Вага: 1,0 кг

Розмір упаковки: 53 х 31,5 х 6,5 см

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Конструктор Повітряна поліція - Авіабаза Lari 11210 559 деталей