Конструктор Ninjago Bela 10939 "Стрімкий мандрівник" 1221 деталь

В наявності
1
Модель: 10939
SKU: 10939
1 962 грн.
Знайшли дешевше?

Конструктор Ninjago Bela 10939 Стрімкий мандрівник  1221 деталь

Конструктор є однією з найулюбленіших і найпопулярніших у всі часи іграшок у дітей різного віку. Конструюючи, малюк створює своїми руками нові чудові речі і від цього почувається дорослим, а ще розвиває логічне мислення, творчість, дрібну моторику, уяву та вміння концентруватися.

Ninja від Bela – це не просто конструктори, це ціла серія чудових сюжетних наборів про відважних героїв, які не побоялися виступити проти темних сил. Перед дітьми відкривається атмосферний світ зі своїми законами та правилами виживання. Світ, де фінал чергової битви ще не вирішений наперед, і лише від маленького гравця залежить її результат.

це транспорт чорного кольору, оздоблений контрастами у вигляді сірих, білих та болотних вставок. Він має підвіску, яка базується на двох парах потужних коліс і має розташовану в передній частині бойової машини гусеничну стрічку. Металевий обвіс з іклами переднього бампера грає роль тарана. Пружинні шутери і шутери, що обертаються, воєнізованої техніки вражають статичну і мета, що знаходиться в русі.
Стрімкий мандрівник має розраховану на одного персонажа кабіну керування транспортним засобом. Він має платформу, де можна легко розмістити фігурки двох мисливців. Знімний тюремний відсік має достатній простір для розміщення в ньому трьох фігурок захисників Ніндзяго Сіті. Спіймати їх вдасться злодіям тільки в тому випадку, якщо вправно керуватись краном.

Характеристики:

- 1221 деталь
- 7 мініфігурок Тін Ву, Джея, Зейна, Барона, Череполома, Намордника, Хеві Металу;
- Розмір танка в зібраному вигляді: 49х18х23 см
- Розмір упаковки: 50*40*9 см;
- барвиста інструкція
- для дітей від 6 років;


 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Конструктор Ninjago Bela 10939 "Стрімкий мандрівник" 1221 деталь