Конструктор Lari 11343 Harry Potter Гаррі Поттер Хата Хагріда: Порятунок Клювокрила 520 деталей

В наявності
1
Модель: 11343
SKU: 11343
981 грн.
Знайшли дешевше?

Конструктор Хатина Хагріда Порятунок Клювокрила дозволить відтворити знаменитий епізод кіносаги. Представлений набором на 520 деталей він виступить основою складання одного з ключових будівельних об'єктів чарівного світу.
Одноповерховий будинок, що складається з двох кімнат – вітальні та робочого кабінету. У першій можна побачити стіл та два стільці, камін та складане крісло.
Примітною деталлю набору є кубик, що світиться, що висвітлює простір вітальні шляхом натискання на трубу димоходу. У другій розташовується письмовий стіл, стіл, скриня, газета та свічка. Тут коротить на самоті вечора господар житла – Геґрід. Саме тут і застануть його Рон, Герміона і Гаррі перед реалізацією плану порятунку гіпогрифа.
Основою будівництва будинку в конструкторі Harry Potter Хата Хагріда Порятунок Клювокрила виступає сірий камінь. Віконні отвори, двері, що ведуть до них сходи, виготовляються з дерева. В окремих місцях дах та фасад будівлі у наборі Гаррі Поттер Хатина Хагріда Порятунок Клювокрила прикрашає поросль болотного кольору. На присадибній ділянці розташовується грядка з гарбузами і кіл з металевим ланцюгом для утримання гіпогрифу.
Розміри хатини Хагріда: 16х23х12 см.
Розміри Клювокрила із розкритими крилами: 5х7х12 см.
Характеристики:

  • Вік: 6+
  • Мініфігурки: 6 шт
  • Деталі: 520 шт
  • Вага: 0,8 кг
  • Коробка: 46x30,5x6см

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Конструктор Lari 11343 Harry Potter Гаррі Поттер Хата Хагріда: Порятунок Клювокрила 520 деталей