Конструктор Bionicle Космічний воїн (710-1-2-3-4)

В наявності
0
Модель: 710-1/2/3/4
SKU: 710-1/2/3/4
225 грн.
Знайшли дешевше?

ЛЬОДЯНИЙ ЧЕРЕП 710-1, Захист старовинне місто від загарбників у команді з нещадним Леденячим Черепом! Відби атаку наступаючих героїв BIONICLE, випустивши шість влучних пострілів з величезного скорострільного арбалета з крижаними стрілами.

ЧЕРЕП-РАССЕКАТЕЛЬ 710-2, Вирушай у патруль стародавньою ареною разом з грізним Черепом-Розсікачем. Цей древній воїн був повернуто до життя темною магією маски, яка озброїла його двома гострими, як бритва, мечами. Використовуй страхітливі бойові пози і поверни коліщатко на спині Черепа-Розсікача, щоб активувати всі 4 бойові руки відразу.

ЧЕРЕП-КРУШИТЕЛЬ' 710-3, Встань на охорону воріт Храму Світобудови разом з могутнім Черепом-Крушителем! Цей жахливий воїн, створений Стальним Черепом, озброєний двома величезними сокирами і готовий використати їх проти будь-кого, хто спробує ввійти у ворота.

ЧЕРЕП-СКОРПІОН 710-4, Вирушай на похмурий цвинтар стародавнього міста, щоб знайти втрачені маски сили разом із Черепом-Скорпіоном! Це злісне творіння Сталевого Черепа - страшного ворога для будь-кого, хто стане на шляху.

Якщо у підземеллі тобі зустрінуться герої BIONICLE, натисніть кнопку на хвості скорпіона, щоб звільнити жало з лезами. Потім підбери їх маски чіпкими клешнями, щоб надати Черепу-Скорпіону ще більшої отруйної сили!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Конструктор Bionicle Космічний воїн (710-1-2-3-4)