3D ручка (пластик) Y785

В наявності
1
Модель: Y785
SKU: Y785
518 грн.
Знайшли дешевше?

3D ручка 3D PEN-2 з дисплеєм – пристрій, що дозволяє створювати об'ємні малюнки та навіть об'ємні 3Д-макети.
При використанні 3D-ручки 3DPEN-2 дітьми віком до 8 років потрібна присутність дорослих!

Переваги 3D ручки 3Dpen-2:
Можливість малювати двома видами пластику, як ABS, і PLA. Складові для цієї ручки цілком економічні, що є безперечним плюсом. На корпусі є дисплей та кнопки регулювання температури до 1 градуса, так що керувати ручкою стало помітно простіше.
Дуже зручний діаметр носика - 0.7 мм. Тепер можна регулювати товщину лінії малюнка: при зменшенні швидкості малювання лінія автоматично стає тоншою. Підходить для малюнків на площині 2D та 3D. Якщо ручка не використовується протягом 3 хвилин, вона переходить у режим очікування.
Невелика вага, ручка важить всього 65 грам, вона зручно лягає в руці та малювати з її допомогою навіть вертикальні лінії дуже зручно та просто.

Для того, щоб почати використання, спочатку необхідно підключити ручку до живлення, потім вибрати режим ABS або PLA залежно від того, який тип пластику буде використаний. Потім натисніть 1 раз на кнопку подачі пластику. Засвітиться червоний індикатор – пластик розігрівається (на дисплеї буде показано поточну температуру). Після того, як засвітиться зелений індикатор, ручка готова до роботи. Вибирайте необхідний пластик і вставляйте його у спеціальний роз'єм. При нанесенні малюнка пластик автоматично надходитиме в ручку.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Тип пластику, що використовується: ABS, PLA
Напруга: вх. 110 V - 220 V; Вих. 12 V, 3 V
Діаметр сопла: 0.7 мм
Діапазон температур: 160 - 230 гр.
Рекомендований вік: від 9 років
Вага ручки: 65 гр.
Довжина ручки: 180 мм.
Розміри упаковки: 21*16*6 см

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: 3D ручка (пластик) Y785