10927 Конструктор Bela "Юрський період. Транспорт для перевезення Ті-Рексу" 638 деталей

В наявності
1
Модель: 10927
SKU: 10927
1 316 грн.
Знайшли дешевше?

Конструктор Bela 10927 Юрський період Транспорт для перевезення Ті-Рекса

Конструктор є однією з найулюбленіших і найпопулярніших у всі часи іграшок у дітей різного віку. Конструюючи, малюк створює своїми руками нові чудові речі і від цього почувається дорослим, а ще розвиває логічне мислення, творчість, дрібну моторику, уяву та вміння концентруватися.

Bela - це не просто конструктори, це ціла серія чудових сюжетних наборів про відважних героїв, які не побоялися виступити проти темних сил. Перед дітьми відкривається атмосферний світ зі своїми законами та правилами виживання. Світ, де фінал чергової битви ще не вирішений наперед, і лише від маленького гравця залежить її результат.

Збери вантажівку, яка складається з двох функціональних частин. Передня частина є тягачем з посиленим бампером і закритою кабіною управління, розрахованою на одну людину. Задня частина грає роль транспортувальної платформи. На неї поміщають клітину з присипленою твариною, бічні стінки якої можуть відкидатись і повертатися назад.
Другий об'єкт збирання – масштабна модель ящера. який пересувається по суші за допомогою двох високих пазурів. Величезна ікласта паща і лютий погляд жовтих очей говорять про те, що перед нами м'ясоїдний ящір

Характеристики:

- 638 деталей
- 3 міні-фігурки Зія Родрігес та 2 охоронці
- розмір вантажівки становить 8х14х8 см, розмір причепа – 19х17х9 см
- рухлива фігурка Тиранозавра 17 см
- розмір упаковки: 46*30.5*8.5 см;
- барвиста інструкція
- для дітей від 6 років;

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: 10927 Конструктор Bela "Юрський період. Транспорт для перевезення Ті-Рексу" 638 деталей